Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1134
Название: Надійність і діагностика електрообладнання
Авторы: Губаревич, О.В.
Дата публикации: 2016
Издательство: вид-во СНУ ім. В. Даля
Библиографическое описание: Губаревич О.В. Надійність і діагностика електрообладнання: підручник / О.В. Губаревич. – Сєвєродонецьк: вид-во СНУ ім. В. Даля, 2016. – 248 с.; табл. 6, іл. 20, бібліогр. 44 найм.
Краткий осмотр (реферат): Містить основні базові відомості про надійність електричних машин та апаратів, а також про діагностування у сполученні з прогнозуванням технічного стану електрообладнання стосовно до кожного виду електричних машин. Наведені при- клади рішення завдань за розрахунком надійності, а також завдання для самостій- ного вирішення та контрольні питання по розділах. Для студентів спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка і елек- тромеханіка", що навчаються за спеціалізаціями "Електричні машини та апарати", "Електропобутова техніка" і "Електротехнічні системи електроспоживання", також може бути корисним молодим викладачам цих спеціальностей та фахівцям народ- ного господарства у галузі електромеханіки.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1134
Располагается в коллекциях:Навчальні, навчально-методичні видання, підручники, що створені викладачами університету
Навчальні видання

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Губаревич О.В 10.pdf2,29 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.