Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1157
Название: Психологія підліткової віктимності
Авторы: Гарькавець, С.О.
Ключевые слова: Вікова психологія та віктимологія
Віктимність, віктимогенна уразливість, особистість підлітка, психокорекція, соціально-психологічні впливи
Дата публикации: 2013
Издательство: Луганськ : Видавництво "Ноулідж"
Краткий осмотр (реферат): У монографії висвітлена проблема віктимізації підлітків у сучасних умовах розвитку українського суспільства. Розглянуті різні теоретичні підходи, які мають місце у зарубіжній, радянській та вітчизняній науковій думці до проблеми віктимності особистості. Зроблений акцент на психологічних чинниках, умовах родинного виховання, особливостях соціального та природного середовища, від яких значно залежить розвиток у підлітків віктимогенних властивостей та якостей. Наведені результати емпіричного дослідження та зроблений соціально-психологічний аналіз виктимної активності хлопців і дівчат, які проживають у різних регіонах України. Запропонована програма соціально-психологічного тренінгу, в якій артикульована увага на виборі віктимобезпечних стратегій поведінки підлітків в умовах конфліктної взаємодії.
Описание: Адресовано студентам, аспірантам, викладачам і науковцям, які займаються вивченням і дослідженням проблеми віктимності особистості, та всім тим, хто цікавиться психологією жертви.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1157
ISBN: 978-617-579-836-2
Располагается в коллекциях:Монографії співробітників кафедри
Гарькавець Сергій Олексійович

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Гарькавець С. О. Психологія підліткової віктимності.pdf1,33 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.