Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1157
Title: Психологія підліткової віктимності
Authors: Гарькавець, С.О.
Keywords: Вікова психологія та віктимологія
Віктимність, віктимогенна уразливість, особистість підлітка, психокорекція, соціально-психологічні впливи
Issue Date: 2013
Publisher: Луганськ : Видавництво "Ноулідж"
Abstract: У монографії висвітлена проблема віктимізації підлітків у сучасних умовах розвитку українського суспільства. Розглянуті різні теоретичні підходи, які мають місце у зарубіжній, радянській та вітчизняній науковій думці до проблеми віктимності особистості. Зроблений акцент на психологічних чинниках, умовах родинного виховання, особливостях соціального та природного середовища, від яких значно залежить розвиток у підлітків віктимогенних властивостей та якостей. Наведені результати емпіричного дослідження та зроблений соціально-психологічний аналіз виктимної активності хлопців і дівчат, які проживають у різних регіонах України. Запропонована програма соціально-психологічного тренінгу, в якій артикульована увага на виборі віктимобезпечних стратегій поведінки підлітків в умовах конфліктної взаємодії.
Description: Адресовано студентам, аспірантам, викладачам і науковцям, які займаються вивченням і дослідженням проблеми віктимності особистості, та всім тим, хто цікавиться психологією жертви.
URI: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1157
ISBN: 978-617-579-836-2
Appears in Collections:Монографії співробітників кафедри
Гарькавець Сергій ОлексійовичItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.