Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1158
Title: Особливості формування соціально-нормативних уявлень старшокласників в умовах суспільної кризи
Authors: Волченко, Л.П.
Гарькавець, С.О.
Гарькавец, С.А.
Keywords: Соціальна психологія та психологія соціальної роботи
моральні норми, правові норми, просоціальні уявлення, резидуальні норми, репрезентації, соціально-нормативна активність, старшокласники
Issue Date: 2016
Publisher: Сєвєродонецьк : вид-во СНУ ім. В. Даля
Citation: Волченко Л. П. Особливості формування соціально-нормативних уявлень старшокласників в умовах суспільної кризи : монографія / Л. П. Волченко, С. О. Гарькавець. – Сєвєродонецьк : вид-во СНУ ім. В. Даля, 2016. – 200 с.
Abstract: У монографії висвітлено результати теоретичного аналізу проблеми формування соціально-нормативних уявлень старшокласників в сучасних умовах розвитку українського суспільства. Проаналізовані теоретико-методологічні підходи до проблеми соціально-нормативної активності особистості, що мають місце в зарубіжній та вітчизняній науковій думці. Розглянуті соціальні репрезентації особистості в контексті соціально-нормативних координат її життєдіяльності. З’ясована структура соціально-нормативних уявлень старшокласників і запропонована їхня структурно-динамічна модель, яка пройшла свою емпіричну верифікацію. Запропоновані соціально-психологічні засоби формування просоціальних уявлень старшокласників в умовах загальноосвітнього навчального закладу та за умов суспільних змін і кризових явищ.
Description: Адресовано студентам, аспірантам, науковцям і педагогам, а також усім, хто цікавиться проблемами морального та правового виховання учнівської молоді.
URI: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1158
ISBN: 978-617-11-0068-1
Appears in Collections:Монографії співробітників кафедри
Монографії вчених університету
Гарькавець Сергій Олексійович

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Волченко Л. П., Гарькавець С. О. Монографія.pdf1,62 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.