Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1312
Название: The theory and practice of the higher school course
Другие названия: Теорія і практика вищої школи
Авторы: Modestova, T.V.
Модестова, Т.В.
Дата публикации: 2016
Издательство: CНУ ім. В. Даля
Библиографическое описание: Modestova T.V. The theory and practice of the higher school course : workbook / T.V. Modestova. – Severodonetsk: publishing house V. Dahl East Ukrainian National University, 2016. – 100 p.
Краткий осмотр (реферат): У запропонованому навчально-методичному виданні представлено англомовну термінологію та фразеологію, пов'язану з вивченням та викладанням спеціальних предметів у ВНЗ, сформовану у вигляді завдань репродуктивного, реконструктивного та творчого рівнів. Практикум призначено для студентів та викладачів ВНЗ, які здійснюють навчальну та викладацьку діяльність англійською мовою. Зміст відповідає професійним інтересам студентів широкого кола спеціальностей та діючих викладачів ВНЗ; стимулює позитивну мотивацію до вивчення спеціальних предметів іноземною мовою; посилює міжпредметні зв'язки педагогічних дисциплін зі спеціальними предметами та іноземною мовою; підвищує готовність студентів та викладачів ВНЗ до здійснення навчальної та викладацької діяльності англійською мовою.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1312
Располагается в коллекциях:Навчальні, навчально-методичні видання
Навчальні, навчально-методичні видання, підручники, що створені викладачами університету

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Т.В. Модестова.Теорія і практика вищої школи . практикум.pdf3,01 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.