Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1336
Название: Перспективи розвитку наукових досліджень у контексті глобалізаційних змін: освіта, політика, економіка, міжкультурна комунікація
Дата публикации: 2017
Издательство: CНУ ім. В. Даля
Библиографическое описание: Перспективи розвитку наукових досліджень у контексті глобалізаційних змін: освіта, політика, економіка, міжкультурна комунікація : матеріали І Міжнар. наук.-практю конф. науковців, викладачів та аспірантів, Сєвєродонецьк, 26-27 травня 2017 р. / М-во освіти і науки України, Ін-т міжнар. відносин, Укр. асоц. дослід. освіти ; [за заг. ред. Крсек О. Є.] — Сєвєродонецьк: вид-во СНУ iм. В. Даля. 2017, – 260 с.
Описание: У збірнику матеріалів конференції містяться доповіді та повідомлення науковців, викладачів, студентів вищих навчальних закладів України та іноземних держав І Міжнародної науково-практичної конференції, яка відбулася 26-27 травня 2017 р. До збірника увійшли тези доповідей, присвячені проблемам іноземної філології, перекладу, міжкультурної комунікації, літературознавства, методики викладання іноземних мов. Подано матеріали з проблем та перспектив розвитку світового політичного процесу, розглянуто актуальні питання діяльності підприємств, розвитку туризму і сфери послуг в умовах глобалізації та євроінтеграції, освітніх досліджень в контексті інтеграції України до світового наукового простору.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1336
Располагается в коллекциях:«Перспективи розвитку наукових досліджень у контексті глобалізаційних змін: освіта, політика, економіка, міжкультурна комунікація»

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
збірник_ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ .pdf2,3 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.