Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1338
Название: Проблеми розвитку транспорту і логістики
Дата публикации: 2017
Издательство: CНУ ім. В. Даля
Библиографическое описание: Проблеми розвитку транспорту і логістики : матеріали VII-ї Міжнар. наук.-практ. конф., Сєвєродонецьк-Одеса, 26-28 квітня 2017р. – Сєвєродонецьк: вид-во СНУ ім. В. Даля, 2017. – 316 с.
Описание: У збірнику представлені статті за матеріалами доповідей VII-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми розвитку транспорту і логістики», Одеса, 26-28 квітня 2017 року в сфері технології перевізного процесу і управління на транспорті, проблем залізничного, автомобільного транспорту, морського бізнесу, автоматизації та інформаційних технологій в перевізному процесі, стану, проблем та перспектив розвитку інфраструктури транспортних систем, міжнародної та транспортно-складської логістики, економіки транспорту та питань підготовки фахівців з транспорту. Роботи друкуються в авторській редакції. Редакційна колегія не несе відповідальність за достовірність інформації, що наведена в роботах, і залишає за собою право не погоджуватися з думками авторів на розглянуті питання.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1338
Располагается в коллекциях:«Проблеми розвитку транспорту і логістики»

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
збірник_ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ транспорту.pdf5,08 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.