Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/141
Название: Крекінг нафти у розплавах хлоридів металів
Авторы: Анохіна, Д.А.
Кудрявцев, С.О.
Дата публикации: 2015
Издательство: СНУ ім. В. Даля
Библиографическое описание: Анохіна Д.А. Крекінг нафти у розплавах хлоридів металів / Д.А. Анохіна // Майбутній науковець – 2015 : матер. всеукр. наук.-практ. конф., м. Сєвєродонецьк, 4 груд. 2015 р. / уклад. В. Ю. Тарасов. – Сєвєродонецьк : СНУ ім. В. Даля, 2015. – С. 39-40.
Краткий осмотр (реферат): Одним з перспективних напрямків розвитку процесів деструктивної переробки вуглеводневої сировини є проведення деструктивних перетворень в середовищі неорганічних розплавів. Пропонується процес крекінгу сирої нафти в середовищі розплавлених хлоридів металів з метою отримання бензинової та дизельної фракції. Робочим розплавом може бути сіль або суміш солей з LiCl, KCl, NaCl, MgCl 2 , CaCl 2 , CuCl, ZnCl 2 , FeCl 3 . Визначено, що найбільший вихід світлих нафтопродуктів отримується при використанні в якості розплаву евтектичної суміші солей ZnCl 2 з KCl (або з NaCl). Вивчено процес крекінгу сирої західносибірської нафти в интервалі температур 400– 600 °С. Для реалізації на практиці процесу, що було досліджено, запропонована енергоефективна конструкція реактора, що працює за принципом висхідного прямотоку з роздільними зонами крекінгу та окиснення та циркулючим між ними розплавом.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/141
Располагается в коллекциях:Тези доповідей, виступи на конференцях / кафедра хімічної інженерії та екології
Виступи, доповіді, тези
«Майбутній науковець – 2015»
Кудрявцев Сергій Олександрович

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Майбутній науковець 2015 С.39-40.pdf2,48 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.