Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/175
Название: Впровадження методів захисту електронних документів та електронного документообігу
Авторы: Бєлоусов, Я.І.
Дата публикации: 2015
Издательство: СНУ ім. В. Даля
Библиографическое описание: Бєлоусов Я.І. Впровадження методів захисту електронних документів та електронного документообігу / Я.І. Бєлоусов // Майбутній науковець – 2015 : матер. всеукр. наук.-практ. конф., м. Сєвєродонецьк, 4 груд. 2015 р. / уклад. В. Ю. Тарасов. – Сєвєродонецьк : СНУ ім. В. Даля, 2015. – С. 87-89.
Краткий осмотр (реферат): Досліджено технологічну схему процедури експертизи у сфері технічного захисту електронних документів та електронного документообігу з обмеженим доступом на об’єкті інформаційної діяльності. Для проведення експертизи у сфері технічного захисту електронних документів та електронного документообігу з обмеженим доступом пропонується технологічна схема процедури експертизи у сфері технічного захисту електронних документів та електронного документообігу з обмеженим доступом на об’єкти інформаційної діяльності. Сукупність вибраних елементів загальної і нормативної моделей складе модель експертизи, в якій відповідність атрибутів вимогам залежить від задоволення обмежень.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/175
Располагается в коллекциях:Виступи, доповіді, тези
«Майбутній науковець – 2015»

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Майбутній науковець 2015 С.87-89.pdf2,24 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.