Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/18
Название: Правові Internet-ресурси
Авторы: Шевердіна, Л.К.
Кузнєцова, Ю.Ю.
Савельєва, В.В.
Ключевые слова: правові Internet-ресурси
вебліографічний покажчик
бібліотечні ресурси
Дата публикации: 2014
Издательство: СНУ ім.В.Даля
Библиографическое описание: Правові Internet-ресурси : рекомендаційний вебліографічний покажчик / уклад.: Л.К. Шевердіна, Ю.Ю. Кузнєцова, В.В. Савельєва, відп. ред. О.В. Єпіфанова. - Сєвєродонецьк, 2014. - 23 с.
Краткий осмотр (реферат): Вебліографічний покажчик «Правові Internet–ресурси» познайомить з кращими Інтернет–ресурсами правової тематики, допоможе вибрати найбільш значущі і корисні з них і вирішити питання, як професійні, так і особисті. Мета створення даного покажчика – інформувати науковців, викладачів та студентів університету, вивчаючим юридичні науки про можливості пошуку інформації з юридичних наук в мережі Інтернет для забезпечення правовою інформацією, підвищення правової культури та правового виховання. В даному покажчику представлені найбільш відомі юридичні (правові) сайти України, але інформація не є вичерпною. Слід пам'ятати, що веб-адреси можуть змінюватися, або перестають існувати. Представлені електронні видання не завжди відповідають друкарським, а деякі з них не мають друкарських аналогів. Крім того, норми права змінюються та доповнюються з урахуванням розвитку правових реформ в країні. Тому робота з редагування, розширення розділів та наповнення їх актуальною інформацією буде продовжуватись. Покажчик складений станом на грудень 2014 року.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://hdl.handle.net/123456789/18
Располагается в коллекциях:Бібліографічні покажчики
Савельєва Вероніка Владиславівна

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Pravovye_resursy_internet_bibl_ukazatel.pdf726,2 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.