Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1836
Название: Методики дослідження образи: науково-методичний посібник з "Психодіагностики"
Другие названия: Дослідження образи
Авторы: Гарькавець, С.О.
Яковенко, С.І.
Ключевые слова: Соціальна психологія, психологія спілкування, психологія конфлікту
методики, образа, прощення, стратегії поведінки
Дата публикации: Дек-2017
Издательство: Сєвєродонецьк : Вид-во "Петіт"
Библиографическое описание: Гарькавець С. О., Яковенко С. І. Методики дослідження образи: науково-методичний посітник з "Психодіагностики". Сєвєродонецьк: Вид-во "Петіт", 2017. 68 с.
Краткий осмотр (реферат): У науково-методичному посібнику представлені матеріали теоретичного та прикладного спрямування з вивчення та діагностики образи, її проявів як риси особистості та вибору стратегії поведінки індивіда у ситуації взаємодії з кривдником. Запропонований новий методичний інструментарій є надійним засобом психологічної діагностики інсталяції образи на особистісному рівні та призначений як для професійних психологів-практиків, так й усім тим, хто цікавиться експериментальною психологією.
Описание: Забороняється перепечатка, копіювання або відтворення у друкованому, електронному або іншому виді, як всієї брошури, так і її фрагментів, зокрема, опису методів, без письмової згоди авторів, за виключенням цитування у наукових та науково-прикладних публікаціях у межах загальноприйнятого обсягу (до 800 друкованих знаків). Будь-які порушення цих вимог будуть переслідуватися у судовому порядку.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1836
Располагается в коллекциях:Книги кафедри психології та соціології
Гарькавець Сергій Олексійович

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
НМП З ПСИХОДІАГНОСТИКИ.docx939,32 kBMicrosoft Word XMLПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.