Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1931
Title: Метод аналізу діяльності науково-технічних систем на основі їх регіональних відмінностей
Other Titles: Метод анализа деятельности научно-технических систем на основе их региональных отличий
Authors: Моргачов, І.В.
Моргачёв, И.В.
Morhachov, I.V.
Keywords: Науково-технічні системи
організаційно-економічна інфраструктура підтримки реалізації інноваційно-інвестиційних проектів
регіональна економіка
державне регулювання
регіон
аналіз
Issue Date: 2015
Publisher: ГО «СІЕУ»
Citation: Моргачов І.В. Метод аналізу діяльності науково-технічних систем на основі їх регіональних відмінностей: матеріали ІХ міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні тенденції в економіці та управлінні: новий погляд» (Запоріжжя, 13-14 листопада 2015р.) / Східноукраїнський інститут економіки та управління. У 3-х частинах. – Запоріжжя: ГО «СІЕУ», 2015. – Ч. 1. – С. 31 – 34
Abstract: Метою дослідження є обґрунтування методу аналізу діяльності науково-технічних систем на основі їх регіональних відмінностей, основою якого є визначення відхилень структури показників за областями країни.
Description: Важливою складовою організаційно-економічної інфраструктури підтримки реалізації інноваційно-інвестиційних проектів на державному і регіональному рівнях є вітчизняні науково-технічні системи, які є дуже різноманітними за складом та функціями. Ці системи містять значні ресурси національного господарства та вносять суттєвий вклад в його ВВП. Вони є складними системами, на діяльність яких впливає велика кількість чинників, в тому числі і негативних. Вищенаведене зумовлює необхідність державного регулювання та підтримку діяльності вітчизняних науково-технічних систем, які за формою власності можуть бути як державними, так і недержавними. Державне регулювання вітчизняних науково-технічних систем на державному і регіональному рівнях має здійснюватися на основі ретельних досліджень особливостей їх діяльності. Проведення таких досліджень, з огляду на важливість відповідних систем в структурі розподілу ресурсів національного господарства та його ВВП, завжди будуть актуальними. Дослідження певних об’єктів має здійснюватися за допомогою певних методів, які адекватно можуть визначити сутність причинно-наслідкових зв’язків виходячи зі специфіки обраних об’єктів.
URI: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1931
Appears in Collections:Виступи, тези / Інститут економіки і управління
Моргачов Ілля Вікторович
Виступи, доповіді, тезиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.