Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1953
Название: Трансформація ресурсів науково-технічних систем в інноваційний потенціал
Другие названия: Трансформация ресурсов научно-технических систем в инновационный потенциал
Авторы: Моргачов, І.В.
Моргачёв, И.В.
Morhachov, I.V.
Ключевые слова: Науково-технічні системи
науково-технічна діяльність
інноваційна діяльність
національне господарство
державне регулювання економіки
інноваційний потенціал
наукові організації
організації сфери інжинірингу
інноваційна інфраструктура
інноваційна політика
Дата публикации: 2011
Издательство: Донецький державний університет управління
Библиографическое описание: Моргачов І.В. Трансформація ресурсів науково-технічних систем в інноваційний потенціал / І.В. Моргачов // Прометей. – 2011. - № 1 (34). – С. 79 – 81.
Краткий осмотр (реферат): В статті конкретизовано особливості трансформації ресурсів науково-технічних систем в інноваційний потенціал. Призначенням науково-технічних систем є або безпосередня трансформація ресурсів в інноваційні продукти і технології, або сприяння цьому. Важливість науково-технічних систем для національного господарства полягає в здійсненні мультиплікативного ефекту на діяльність інших суб’єктів господарювання, що зумовлює актуальність ретельних досліджень рівня такого ефекту. Цей ефект також має місце і відносно інноваційної діяльності. Нажаль, мультиплікативний ефект може бути як позитивним, так і негативним. Науково-технічні системи можуть виступати каталізаторами економічних процесів на макро і мікро рівнях.
В статье конкретизированы особенности трансформации ресурсов научно-технических систем в инновационный потенциал.
Описание: Здійснення інноваційної діяльності і реалізація державної інноваційної політики певним чином залежить від інфраструктури і інноваційного потенціалу. В таких умовах питання ефективного використання останнього залишаються актуальними. Науково-технічні системи є складовою інноваційної інфраструктури, що забезпечує реалізацію державної інноваційної політики. Ці системи мають ресурси, що трансформуються в інноваційний потенціал. Результативна реалізація відповідної політики вимагає проведення ретельних досліджень особливостей трансформації ресурсів науково-технічних систем в інноваційний потенціал. Пропонується розглядати інноваційний потенціал країни як максимальні можливості національного господарства щодо розробки і реалізації інновацій, інноваційних проектів. В даному визначенні одним з ключових слів є «максимальні». Інноваційний потенціал є об’єктивним явищем, а оцінка його рівня є суб’єктивною.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1953
Располагается в коллекциях:Статті
Моргачов Ілля Вікторович
Авторські публікації науковців

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Моргачов-стаття-Трансформація ресурсів нтс в інн-й потенціал.pdf234,02 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.