Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2054
Title: Вартісний вплив психологічного чинника поведінки споживачів
Authors: Постільга, Н.В.
Моргачов, І.В.
Morhachov, I.V.
Моргачёв, И.В.
Keywords: підприємство
національне господарство
психологічний чинник
ціна товару
попит
еластичний попит
закон зменшення граничної корисності
Issue Date: 2015
Publisher: ГО «Київський економічний науковий центр»
Citation: Постільга Н. В. Вартісний вплив психологічного чинника поведінки споживачів / Постільга Н. В., Моргачов І. В. // Методичні та практичні підходи до вдосконалення результативності політики економічного зростання : матеріали міжнар. наук.-практ. конф (Київ, 25-26 грудня 2015р.) ; у 3-х ч. Ч 1. – К. : ГО «Київський економічний науковий центр», 2015. – С. 69 – 70.
Abstract: Метою дослідження є уточнення особливостей впливу психологічного чинника поведінки людини, що впливає на економіку підприємства і національного господарства. Психологія людини і національне господарство впливають один на одне. Такий вплив підпорядковується закону зменшення граничної корисності і експоненціального згладжування. Вартісний вплив психологічного чинника на ціну не може бути безкінечним і підпорядковується закону експоненціального згладжування. Такий прояв впливу психологічного чиннику свідчить про зворотній вплив закону зменшення граничної корисності на психологію людини.
Description: Багато років психологія і економіка розглядалися науковцями як окремі непов’язані між собою системи знань, що перетворилися на різні спеціальності. Однак в середині ХХ сторіччі певні прояви психології людини стали вивчатися вченими-економістами перш за все в менеджменті, а особливо при розгляді питань і чинників мотивації. З’явилось поняття «нематеріальні чинники» мотивації праці, що дозволило розглядати такі чинники в якості альтернативи матеріальним. Однак психологія людини в значно більшому ступені впливає на економічні явища, що робить актуальним вивчення психологічних аспектів поведінки людини з точки зору впливу на економіку підприємства і національного господарства.
URI: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2054
Appears in Collections:Виступи, тези / Інститут економіки і управління
Моргачов Ілля Вікторович

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
псих.чинник.pdf2,51 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.