Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2148
Название: Економічна діагностика
Авторы: Атюшкіна, В.В.
Бурко, Я.В.
Галгаш, Р.А.
Атюшкина, В.В.
Atushkina, V.V.
Burko, Y.V.
Galgash, R.
Дата публикации: 2018
Издательство: Аграр Медиа Груп
Библиографическое описание: Економічна діагностика : навч. посібник / В.В.Атюшкіна, Я.В.Бурко, Р.А.Галгаш.— К.: Аграр Медиа Груп, 2018. — 234 с.
Краткий осмотр (реферат): У навчальному посібнику розкриваються теоретичні основи та практичні питання економічної діагностики підприємства. Матеріал посібника згруповано за темами курсу з визначенням ключових термінів і змістових питань теми, наданням прикладів розв’язування практичних завдань, завдань для розв’язування, питань для обговорення, питань для самоперевірки знань, переліку тем для доповідей та рефератів. Представлений навчальний посібник призначений для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, які вивчають дисципліну «Економічна діагностика» або споріднені дисципліни. Робота з матеріалом навчального посібника сприятиме кращому засвоєнню теоретичних положень дисципліни, систематизації та закріпленню набутих знань, умінь і навичок, у тому числі при самостійній підготовці. Посібник є корисним для викладачів, фахівців з економіки та широкого кола читачів, що цікавляться питаннями діяльності підприємства.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2148
Располагается в коллекциях:Навчальні видання, підручники, посібники, що створені викладачами університету
Галгаш Руслан Анатолійович
Атюшкіна Вікторія Віталіївна
Навчальні, навчально-методичні видання Інституту економіки і управління

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Навч посібник ЕД 2018_11 (1).pdf2,85 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.