Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2148
Назва: Економічна діагностика
Автори: Атюшкіна, В.В.
Бурко, Я.В.
Галгаш, Р.А.
Атюшкина, В.В.
Atushkina, V.V.
Burko, Y.V.
Galgash, R.
Дата публікації: 2018
Видавництво: Аграр Медиа Груп
Бібліографічний опис: Економічна діагностика : навч. посібник / В.В.Атюшкіна, Я.В.Бурко, Р.А.Галгаш.— К.: Аграр Медиа Груп, 2018. — 234 с.
Короткий огляд (реферат): У навчальному посібнику розкриваються теоретичні основи та практичні питання економічної діагностики підприємства. Матеріал посібника згруповано за темами курсу з визначенням ключових термінів і змістових питань теми, наданням прикладів розв’язування практичних завдань, завдань для розв’язування, питань для обговорення, питань для самоперевірки знань, переліку тем для доповідей та рефератів. Представлений навчальний посібник призначений для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, які вивчають дисципліну «Економічна діагностика» або споріднені дисципліни. Робота з матеріалом навчального посібника сприятиме кращому засвоєнню теоретичних положень дисципліни, систематизації та закріпленню набутих знань, умінь і навичок, у тому числі при самостійній підготовці. Посібник є корисним для викладачів, фахівців з економіки та широкого кола читачів, що цікавляться питаннями діяльності підприємства.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2148
Розташовується у зібраннях:Навчальні видання, підручники, посібники, що створені викладачами університету
Галгаш Руслан Анатолійович
Атюшкіна Вікторія Віталіївна
Навчальні, навчально-методичні видання Інституту економіки і управління

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Навч посібник ЕД 2018_11 (1).pdf2,85 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.