Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2384
Title: Концепція інфраструктурного забезпечення інноваційно-інвестиційної діяльності на національному і регіональному рівні
Authors: Моргачов, І.В.
Моргачёв, И.В.
Morhachov, I.V.
Keywords: регіональна економіка
інфраструктурне забезпечення
інноваційно-інвестиційна діяльність
інвестиційний проект
інноваційний проект
науково-технічні системи
умовно-депресивні регіони
високотехнологічна самозайнятість населення
інноваційна діяльність
заощадження домашніх господарств
деіндустріалізація
Issue Date: 2018
Publisher: Видавництво СНУ ім.В.Даля
Citation: Концепція інфраструктурного забезпечення інноваційно-інвестиційної діяльності на національному і регіональному рівні: матеріали всеукраїнської науково-практичної конференції «Майбутній науковець – 2018р.» (14 грудня 2018 р. м.Сєвєродонецьк): [видавництво СНУ ім. В. Даля], 2018. – С. 267 – 269.
Abstract: В будь-якій країні інновації та інвестиції є локомотивом розвитку національного господарства. В умовах глобальної конкуренції за робочі місця актуальними є питання державної підтримки інноваційно-інвестиційної діяльності і для окремих регіонів країни, особливо для умовно-депресивних. Відповідна підтримки має інфраструктурне забезпечення, що робить важливим визначення і обґрунтування концепції останньої.
Description: Промислові підприємства та науково-технічні системи і до сих пір займають важливу роль в інноваційно-інвестиційних процесах в Україні, однак поява відносно нового сектору економіки зумовлює трансформацію інфраструктурного забезпечення інноваційно- інвестиційної діяльності на національному і регіональному рівнях.
URI: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2384
Appears in Collections:Виступи, тези / Інститут економіки і управління
Моргачов Ілля ВікторовичItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.