Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2421
Title: Розробка комп'ютерної програми для організації та планування транспортного процесу при збиранні врожаю ранньої пшениці
Authors: Медведєв, Є.П.
Лебідь, І.Г.
Єлісєєв, П.Й.
Зубарев, Д.В.
Keywords: Нечітка логіка
C#
програма
фактори
експерти
program
the method of analysis іerarhіy Saatti
expert
Issue Date: 2018
Publisher: вид-во СНУ ім. В.Даля
Citation: Розробка комп'ютерної програми для організації та планування транспортного процесу при збиранні врожаю ранньої пшениці / Є. П. Медведєв, І. Г. Лебідь, П. Й. Єлісєєв, Д. В. Зубарев // Наукові вісті Далівського університету : електронне наукове фахове видання. - 2018. - №15.
Abstract: Стаття представляє програму для комп'ютера, яка дозволяє визначати потребу в автотранспорті для транспортного обслуговування зернозбиральних комбайнів на збиранні зернових культур. Програма має простий і інтуїтивно зрозумілим призначеним для користувача інтерфейсом, має гнучку систему налаштувань, дозволяє змінювати вихідні дані під особливості і потреби будь-якого сільгосппідприємства. Вона не вимагає інсталяції, і може працювати в будь-яких операційних системах, де можуть працювати офісні додатки компанії Microsoft. Для використання програми не потрібно спеціального навчання і поглиблених знань комп'ютера і математичної статистики. Її може використовувати будь-який фахівець сільгосппідприємства. Програма отримує від експерта дані незалежних умів та параметрів (технічних та технологічних), що чинять свій Вплив на організацію та планування транспортного процесу при зібранні врожаю ранньої пшениці з допомогою спеціальних компонентів. Система автоматизованої обробки експериментальної інформації, отриманої на основі висхідних Даних користувача (умів та параметрів) с допомогою спеціальних компонентів, Які базуються на основі Теорії нечітких множини, за допомогою якого забезпечитися рівень ефективності транспортного процесу при зібранні врожаю ранньої пшениці.
In the statistics, food is sold out and the software program is available for the transportation of transport vehicles at the start of the first wheat season.
URI: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2421
Appears in Collections:№ 15

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
12.pdf555,34 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.