Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2506
Title: Можливість використання криптовалюти у міжнародних розрахунках в якості світових грошей
Authors: Горбас, К.О.
Keywords: криптовалюта
світові гроші
міжнародні розрахунки
Issue Date: 2018
Publisher: Східноукраїнський національний унівесритет імені Володимира Даля
Citation: Горбас К.О. Можливість використання криптовалюти у міжнародних розрахунках в якості світових грошей / К.О. Горбас // Цілі сталого розвитку : матеріали всеукр. наук.-практ. конф. студентів та молодих вчених, 16 листоп. 2018 р., м. Сєвєродонецьк. – Сєвєродонецьк: [СНУ ім.В. Даля], 2018, С. 186 – 188.
Abstract: Метою дослідження є оцінка можливості використання криптовалюти в міжнародних розрахунках в якості світових грошей в найближчі часи.
Description: Частота згадувань криптовалюти Bitcoin в друкованих та електронних джерелах зростає в геометричній прогресії. На тлі цього все більше людей прямо або побічно знайомляться з цим явищем. Bitcoin давно перестав бути сферою інтересів, а цілком міцно влаштувався в житті звичайних людей. Існує імовірність, що в найближчому майбутньому багатьом пересічним громадянам доведеться зіткнутися з криптовалютою безпосередньо.
URI: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2506
Appears in Collections:Виступи, тези / Інститут економіки і управління
Цілі сталого розвитку: проблеми і можливості досягнення в Україні та світіItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.