Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2506
Назва: Можливість використання криптовалюти у міжнародних розрахунках в якості світових грошей
Автори: Горбас, К.О.
Ключові слова: криптовалюта
світові гроші
міжнародні розрахунки
Дата публікації: 2018
Видавництво: Східноукраїнський національний унівесритет імені Володимира Даля
Бібліографічний опис: Горбас К.О. Можливість використання криптовалюти у міжнародних розрахунках в якості світових грошей / К.О. Горбас // Цілі сталого розвитку : матеріали всеукр. наук.-практ. конф. студентів та молодих вчених, 16 листоп. 2018 р., м. Сєвєродонецьк. – Сєвєродонецьк: [СНУ ім.В. Даля], 2018, С. 186 – 188.
Короткий огляд (реферат): Метою дослідження є оцінка можливості використання криптовалюти в міжнародних розрахунках в якості світових грошей в найближчі часи.
Опис: Частота згадувань криптовалюти Bitcoin в друкованих та електронних джерелах зростає в геометричній прогресії. На тлі цього все більше людей прямо або побічно знайомляться з цим явищем. Bitcoin давно перестав бути сферою інтересів, а цілком міцно влаштувався в житті звичайних людей. Існує імовірність, що в найближчому майбутньому багатьом пересічним громадянам доведеться зіткнутися з криптовалютою безпосередньо.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2506
Розташовується у зібраннях:Виступи, тези / Інститут економіки і управління
Цілі сталого розвитку: проблеми і можливості досягнення в Україні та світіУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.