Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2509
Title: Перспективи соціально-економічного розвитку України
Authors: Черна, Ю.С.
Keywords: регіон
регіональний розвиток
соціально-економічний розвиток
Issue Date: 2018
Publisher: Східноукраїнський національний унівесритет імені Володимира Даля
Citation: Черна Ю.С. Перспективи соціально-економічного розвитку України / Ю. С. Черна // Цілі сталого розвитку : проблеми і можливості досягнення в Україні та світі : матеріали всеукр. наук.-практ. конф. студентів та молодих вчених, 16 листоп. 2018 р., м. Сєвєродонецьк. – Сєвєродонецьк : [СНУ ім.В. Даля], 2018, С. 91–92.
Abstract: Питання розвитку і взаємодії регіонів, взаємовідносин регіональних і центральних органів влади є надзвичайно актуальними для України. Адже відсутність обґрунтованої політики регіонального розвитку держави на попередньому етапі призвела не лише до зростання диспропорцій та загострення економічних і соціальних проблем, але й до суттєвої економічної й суспільно-політичної дезінтеграції держави.
Description: Головною ціллю розглядання соціально-економічних питань сталого розвитку регіонів України є визначення основних підходів до запобігання негативних явищ у соціально-економічному середовищі.
URI: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2509
Appears in Collections:Виступи, тези / Інститут економіки і управління
Цілі сталого розвитку: проблеми і можливості досягнення в Україні та світіItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.