Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2514
Title: Кар’єрне просування всередині державної служби та бізнес-організацій
Authors: Анучкіна, Т.В.
Анучкина, Т.В.
Anuchkina, T.V.
Матяш, В.А.
Хоменко, Д.В.
Keywords: кар'єрне просування
державна служба
бізнес-організація
Issue Date: 2018
Publisher: Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Citation: Матяш В.А., Хоменко Д.В., Анучкіна Т.В. Кар’єрне просування всередині державної служби та бізнес-організацій: матеріали ІІ міжнародної науково-практичної конференції: "Економічний розвиток держави та її соціальна стабільність» (15 травня 2018р.). – Ч. 1. – Полтава: ФОП Пусан А.Ф., 2018. – С. 145 – 146
Abstract: Представники бізнес-організацій орієнтовані на розвиток професійної кар’єри, досягнення успіху і оцінку з боку інших людей в будь-якій організації, а не тільки в тій, в якій безпосередньо працюють. Іншими словами, вони не прив’язані до організації і готові змінити в рамках професії своє робоче місце. Найменш значущі цінності: стабільність місця роботи, служіння, виклик.
Description: Кар’єрне просування працівників бізнес-організацій будується здебільшого на власній ініціативі, готовності до самостійної ризикованої поведінки. Для них важлива оцінка їх як 146 людей, здатних самостійно вирішувати поставлені перед ними завдання, в ряді випадків самостійно ставити завдання, відповідати за результати своєї роботи. Життєвий успіх розуміється ними як вміння вирішувати складні та специфічні завдання, досягнення становища в професійному співтоваристві, придбання показників успіху (машина, одяг, годинники тощо). Фінансова мотивація очікується швидше як індивідуальний і груповий (командний) результат – виконання проектів та залучення клієнтів, створення власної клієнтської бази. Працівникам цієї сфери більшою мірою притаманні життєві модуси «соціальних досягнень» і «володіння», коли основним ставленням до життя є суперництво. Це обумовлює і деякі психологічні проблеми, зокрема підвищену тривожність, невпевненість у собі і т. п. Часом інша людина є тільки об’єктом, засобом для досягнення власних цілей, і моральні перепони знижуються.
URI: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2514
Appears in Collections:Виступи, тези / Інститут економіки і управління

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Анучкіна_Збiрник_ННIФЕМ_Ч.1_15.05.2018.pdf539,7 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.