Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2599
Title: Регіональний вплив чинників на розвиток малого та середнього підприємництва в Україні
Authors: Моргачов, І.В.
Моргачёв, И.В.
Morhachov, I.V.
Семьонова, Л.А.
Keywords: підприємництво
регіони
мале підприємництво
середнє підприємництво
Issue Date: 2019
Publisher: Східноукраїнський національний унівесритет імені Володимира Даля
Citation: Семьонова Л. М. Регіональний вплив чинників на розвиток малого та середнього підприємництва в Україні / Семьонова Л. М., Моргачов І. В. // Технологія-2019 : матеріали XХIІ міжнар. наук.-тех. конф. (26 - 27 квітня 2019 р., м. Сєвєродонецьк). – Сєвєродонецьк : СНУ ім. В. Даля, 2019. – С.127-128.
Abstract: Результативна державна підтримка малого та середнього підприємництва в Україні має базуватися на знаннях особливостей цих суб’єктів господарювання. До переліку важливих відповідних особливостей можна віднести питання наявності диференційованого регіонального впливу на розвиток малого та середнього підприємництва. Метою роботи є уточнення регіонального впливу чинників на розвиток малого та середнього підприємництва в Україні.
Description: Висновки: результативність державної підтримки малого та середнього підприємництва в регіонах є відносним поняттям і така ефективність, по-перше, визначається в порівнянні одного регіону країни з іншим (в тому числі шляхом рейтингування), а по-друге, оцінюється на основі динаміки опосередкованих показників та індексів їх змін. При дослідженні регіональних особливостей розвитку малого та середнього підприємництва не слід обмежуватися лише кількістю досліджуваних суб’єктів. В якості опосередкованих показників державної підтримки розвитку малого та середнього підприємництва також слід розглядати кількість зайнятого населення на цих суб’єктах та обсяги реалізованої продукції.
URI: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2599
Appears in Collections:Виступи, тези / Інститут економіки і управління
Моргачов Ілля Вікторович
Технологія - 2019

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Семьонова-Технология 2019_Ч2 (1).pdf1,18 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.