Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2704
Title: Переваги застосування частотно-регульованого управління двигунами на морських суднах
Authors: Голубева, С.М.
Голубєва, С.М.
Golubieva, S.M.
Keywords: перетворювач частоти
суднобудування
енергоспоживання
Danfoss
Issue Date: May-2019
Publisher: Державний університет інфраструктури та технологій
Citation: Голубєва С.М. Переваги застосування частотно-регульованого управління двигунами на морських суднах / С.М. Голубєва // Збірник матеріалів міжнародної науково-практичної конференції «Водний транспорт: Сучасний стан та перспективи розвитку» 16-17 травня 2019 р., - Київ: вид-во Державного університету інфраструктури та технологій. - 2019. – 395 с., С. 246 - 248.
Abstract: Зазвичай використовувані на судні двигуни не мають системи управління і безпосередньо підключаються до мережі. Прямий пуск призводить до просідань напруги, вимагає додаткових генераторів для запуску і значно скорочує ресурс роботи самих двигунів. Найчастіше обладнання проектується на максимальне навантаження, що призводить до надмірного споживання енергії. Більшу частину цих проблем можна вирішити за рахунок застосування частотно-регульованого приводу. Використання перетворювачів частоти для керування двигунами на борту судна дає ряд переваг. Частотний регулятор знижує пускові струми, що зменшує просідання напруги в системі, виключається необхідність мати додаткові генератори запуску.
URI: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2704
Appears in Collections:СтаттіItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.