Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2736
Название: Розвиток будівництва та житлово-комунального господарства в сучасних умовах
Дата публикации: 2018
Издательство: вид-во СНУ ім. В.Даля
Библиографическое описание: Розвиток будівництва та житлово-комунального господарства в сучасних умовах : матеріали ІІ Всеукр. наук.-практ. інтернет-конф., м. Сєвєродонецьк , 21-22 берез. 2019 р. / М-во освіти і науки України, Луган. облдержадмін., Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля [та ін.] ; [гол. ред. Г.О. Татарченко] . – Сєвєродонецьк : СНУ ім. В. Даля, 2018. - 62 с.
Описание: Збірник призначений для науково-технічних працівників в галузі міського будівництва та господарства, підприємств житлово-комунального господарства, наукових організацій, викладачів і науковців вищих навчальних закладів, аспірантів і студентів з метою формування перспективних науково-технічних і технологічних розробок і інноваційних проектів у сфері будівництва та житлово-комунального господарства, підвищення рівня наукового інформаційного обміну та підготовки наукових кадрів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2736
Располагается в коллекциях:Розвиток будівництва та житлово-комунального господарства в сучасних умовах

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Матеріали конференції 2018.pdf2,08 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.