Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2792
Title: Визначення міри узгодженості функцій в економічній системі за допомогою ентропії
Authors: Штапаук, С.С.
Shtapauk, S.S.
Keywords: самоорганізація
ентропія
самоорганизация
энтропия
согласованность функций
узгодження функцій
Issue Date: 2018
Publisher: НМетАУ
Citation: Штапаук С. С. Визначення міри узгодженості функцій в економічній системі за допомогою ентропії / С. С. Штапаук // Актуальні проблеми економіки та управління в епоху глобальних викликів і загроз : Матеріали всеукраїнської наук.-практ. конференції, 26-27 квітня 2018 р., м. Дніпро. — В 2-х т. — Т. 2. — С. 114–116.
Abstract: Процес функціонування економічної системи – це результат двох протилежних процесів: організації і дезорганізації. У їх поєднанні виникає і третій процес – самоорганізація – спрямований на реалізацію функції системи через реалізацію функцій її суб’єктів. Пошук механізмів самоорганізації економічної системи потребує розуміння сутності процесів, що протікають в економічній системі, їхньої параметризації, вимірювання і оцінки. Запропонована формула ентропії економічної системи може бути використана для оцінки міри її впорядкованості і здатності реалізовувати закладену в неї функцію.
URI: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2792
Appears in Collections:Виступи, тези / Інститут економіки і управлінняItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.