Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3063
Title: Цілі економічних акторів як неповною мірою досліджений об'єкт економічного аналізу
Authors: Кривуля, П.В.
Krivulia, P.V.
Кобцева, Д.А.
Kobtseva, D.A.
Keywords: економічний аналіз
экономический анализ
цілі
цели
економічні актори
экономические акторы
ефективність
эффективность
економічність
экономичность
ефектність
эффектность
системи показників
системы показателей
модель 3Е
Issue Date: 4-Dec-2019
Publisher: Полтавська державна аграрна академія
Citation: Кривуля П. В. Цілі економічних акторів як неповною мірою досліджений об'єкт економічного аналізу / П. В. Кривуля, Д. А. Кобцева // Актуальні питання сучасної економічної науки : зб. матеріалів ІІ всеукр. наук.-практ. конф., 4 грудня 2019 р., м. Полтава. – Полтава : ПДАА, 2019. – С. 387-390.
Abstract: Об'єктами економічного аналізу можуть виступати різні за класифікаційними ознаками об’єкти, але одними з основних категорій таких об’єктів є ресурси і результати господарської діяльності. Порівняння ресурсів і результатів взагалі і по кожному виду зокрема вимірюється показниками ефективності, що також класифіковані за різними ознаками, які частково збігаються з ознаками порівнюваних ресурсів і результатів; але ефективність є лише однією з трьох категорій оцінювання результативності, бо базовими об’єктами порівняння мають бути не тільки ресурси і результати, а й цілі, бо господарська діяльність не може бути діяльністю (а не просто поведінкою чи навіть процесом), якщо не переслідує цілей економічних акторів. Але дуже часто цілі, які мають бути об’єктом виміру та порівняння у економічному аналізі підмінюють результатом іншого порівняння – ефективністю, що не може бути визнано задовільним, особливо під час ускладнення організаційних форм та їх ревізії, а тому дослідження цілей як об’єкту економічного аналізу та розробка систем показників виміру, планування, контролю, обліку та аналізу цілей стає актуальним завданням у період зміни технологічних укладів.
Description: Посилання: 1. Обзор показателей эффективности предприятия. URL: http://projectimo.ru/ocenka-ehffektivnosti/osnovnye-pokazateli-ehffektivnosti.html 2. Рибнікова Н. О. Еволюційно-генетичні зв’язки Balanced Scorecard з іншими моделями діяльності підприємства в межах «збалансованого» підходу. Прометей, 2008. Вип. 1(25). С. 257-261.
URI: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3063
Appears in Collections:Виступи, тези / Інститут економіки і управління
Кривуля Павло Вікторович

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Poltava_4_12_19_PDAA_387-390_krivulia+kobtseva.pdf680,05 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.