Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3113
Название: Проблеми жанрової класифікації літератури фанфікшн
Другие названия: The Issue Of Fanfiction Literature Genre Classification
Авторы: Ігошев, К.М.
Ключевые слова: теорія літератури
жанрові особливості
літературний жанр
класифікація
фанфікшн
фанфік
Дата публикации: Янв-2019
Издательство: Київський університет імені Бориса Грінченка
Библиографическое описание: Ігошев К.М. Проблеми жанрової класифікації літератури фанфікшн / К.М. Ігошев // Літературний процес : методологія, імена, тенденції. Збірник наукових праць (філологічні науки). – 2019. – № 14. – С. 22-26.
Краткий осмотр (реферат): У статті здійснено аналіз деяких наявних літературознавчих праць з питань літератури фанфікшн в аспекті проблеми її жанрової класифікації. Кожен літературний твір належить до того чи іншого жанру. Поняття «жанр» відображає стійкі властивості тексту, такі як обсяг, тема або приналежність до певного роду. Сформована в художній літературі система жанрових означень не завжди може бути застосована до нових специфічних літературних течій, однією з яких є фанфікшн. Фанфікшн — явище настільки багатогранне, що загальноприйнятої жанрової класифікації недостатньо для охоплення всіх таких творів. Тому виникає необхідність розробки нової класифікації жанрових означень. Фанфікшн є сучасним літературним напрямом, який поєднує аматорські твори, написані за мотивами популярних книг, фільмів, комп’ютерних ігор. Усі ті стійкі властивості, які в художній літературі позначені одним поняттям «жанр», у літературі фанфікшн позначаються одразу кількома термінами: розмір, жанр, категорія, рейтинг. Під жанром розуміється більш менш те саме, що й у традиційній літературній теорії. Поняття «категорія» використовується на позначення окремих рис твору: від відповідності реаліям світу оригінального твору до наявності в тексті любовної лінії. Під рейтингом розуміється система оцінки змісту фанфіку, окремої історії, і його придатності для різних вікових груп.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3113
Располагается в коллекциях:Ігошев Кирило Михайлович
Публікації кафедри германо-романської філології та перекладу
Авторські публікації науковців

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Ігошев_стаття_Київ(2)_2019.pdf739,97 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.