Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3559
Title: Сталий розвиток Луганської області : формування та використання рентної плати та екологічного податку в об’єднаних територіальних громадах
Authors: Галгаш, Р.А.
Семененко, І.М.
Білоус, Я.Ю.
Issue Date: 2018
Publisher: ТОВ «ВІСТКА»
Citation: Галгаш Р. А. Сталий розвиток Луганської області : формування та використання рентної плати та екологічного податку в об’єднаних територіальних громадах / Р. А. Галгаш, І. М. Семененко, Я. Ю. Білоус // Досвід об’єднання територіальних громад на сході України : економіко-правові аспекти : [колективна монографія] / за наук. ред. В. А. Устименка та І. В. Заблодської. — К., 2018. — С. 115-139.
Abstract: У виданні висвітлено окремі аспекти проведення реформи децентралізації в Україні крізь призму досвіду Німеччини та інших держав-членів ЄС. Особливу увагу приділено специфіці процесів об’єднання громад у Луганській та Донецькій областях. Надано правову оцінку актам чинного законодавства України та ЄС, спрямованим на створення та розвиток об’єднаних територіальних громад. Розглянуто можливості впровадження принципів сталого розвитку у процеси децентралізації в східних регіонах України. Проведено теоретико-прикладний та емпіричний аналіз результатів фіскальної децентралізації, окреслено необхідність врахування світового досвіду та уникнення завищених очікувань від реалізації реформи. Виокремлено низку проблем, що стримують позитивну динаміку соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад України. Визначено можливі шляхи розв’язання таких проблем у сферах зайнятості й надання житлово-комунальних послуг. Запропоновано напрями подолання екологічних проблем об’єднаних територіальних громад та отримання додаткових фінансових ресурсів на їх сталий розвиток.
URI: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3559
ISBN: 978-966-02-8352-7
978-617-7157-62-4
Appears in Collections:Білоус Яна Юріївна
Монографії / Інститут економіки і управління
Монографії вчених університету

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Галгаш, Сесененко, Білоус_моногр 115-139.pdf555,35 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.