Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3691
Название: Багатодискове гальмо закритого типу
Авторы: Сергієнко, О.В.
Земцов, М.І.
Кузьменко, С.В.
Біловол, Є.О.
Ключевые слова: Машинобудування
багатодискове гальмо закритого типу
дискова гальмова система
транспорт
Дата публикации: 27-Апр-2020
Библиографическое описание: Пат. на корисну модель № 141635 Україна, МПК F16D55/00. Багатодискове гальмо закритого типу / О. В. Сергієнко, М. І. Земцов, С. В. Кузьменко, Є. О. Біловол ; Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. – u 2019 08440 ; заявл. 17.07.2019; опубл. 27.04.2020, Бюл. № 8/2020.
Краткий осмотр (реферат): Багатодискове гальмо закритого типу, яке містить гальмовий гідропривід, який складається з головного гальмового циліндру та робочого контуру, і гальмові механізми, які включають супорти, на яких встановлені гальмові колодки, та гальмовий диск, що кріпиться на осі колеса мотоцикла, яке відрізняється тим, що гальмо виконано закритого типу, в якому на осі колеса за допомогою шліцьового з’єднання встановлено кілька гальмових дисків, що переміщуються по шліцах за напрямком їх осі обертання до повного притиску один до одного, а гальмові колодки закріплено у, як мінімум, чотирьох супортах, що встановлені симетрично з обох боків гальмових дисків, а закриту конструкцію гальма забезпечують ковпаки, герметично прикріплені до внутрішнього ободу колеса.
Описание: Галузь застосування: корисна модель відноситься до галузі машинобудування та може бути використана у дискових гальмових системах транспортних засобів, зокрема мотоциклів. Технічний результат: багатодискове гальмо закритого типу дозволить значно збільшити ефективність дискового гальма за рахунок збільшення загальної площі контакту робочих фрикційних елементів та запобігти їх забрудненню, що значно збільшить термін його експлуатації.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3691
Располагается в коллекциях:Патенти

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Багатодискове гальмо.pdf272,76 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.