Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3691
Назва: Багатодискове гальмо закритого типу
Автори: Сергієнко, О.В.
Земцов, М.І.
Кузьменко, С.В.
Біловол, Є.О.
Ключові слова: Машинобудування
багатодискове гальмо закритого типу
дискова гальмова система
транспорт
Дата публікації: 27-кві-2020
Бібліографічний опис: Пат. на корисну модель № 141635 Україна, МПК F16D55/00. Багатодискове гальмо закритого типу / О. В. Сергієнко, М. І. Земцов, С. В. Кузьменко, Є. О. Біловол ; Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. – u 2019 08440 ; заявл. 17.07.2019; опубл. 27.04.2020, Бюл. № 8/2020.
Короткий огляд (реферат): Багатодискове гальмо закритого типу, яке містить гальмовий гідропривід, який складається з головного гальмового циліндру та робочого контуру, і гальмові механізми, які включають супорти, на яких встановлені гальмові колодки, та гальмовий диск, що кріпиться на осі колеса мотоцикла, яке відрізняється тим, що гальмо виконано закритого типу, в якому на осі колеса за допомогою шліцьового з’єднання встановлено кілька гальмових дисків, що переміщуються по шліцах за напрямком їх осі обертання до повного притиску один до одного, а гальмові колодки закріплено у, як мінімум, чотирьох супортах, що встановлені симетрично з обох боків гальмових дисків, а закриту конструкцію гальма забезпечують ковпаки, герметично прикріплені до внутрішнього ободу колеса.
Опис: Галузь застосування: корисна модель відноситься до галузі машинобудування та може бути використана у дискових гальмових системах транспортних засобів, зокрема мотоциклів. Технічний результат: багатодискове гальмо закритого типу дозволить значно збільшити ефективність дискового гальма за рахунок збільшення загальної площі контакту робочих фрикційних елементів та запобігти їх забрудненню, що значно збільшить термін його експлуатації.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3691
Розташовується у зібраннях:Патенти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Багатодискове гальмо.pdf272,76 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.