Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4032
Title: Дослідження питання ефективного управління регіональним розвитком у системі державної регіональної політики
Other Titles: Research of the Issue of Effective Management of Regional Development in the System of State Regional Policy
Authors: Бучнєв, М.М.
Івченко, Є.А.
Держак, Н.О.
Моргачов, І.В.
Buchniev, M.
Ivchenko, Ye.
Derzhak, N.
Morhachov, I.V.
Бучнев, М.М.
Ивченко, Е.А.
Держак, Н.А.
Моргачёв, И.В.
Keywords: регіональний розвиток
державна регіональна політика
регіон
система управління
стратегічне управління
планування
стратегія
концепція
Issue Date: Mar-2021
Citation: Дослідження питання ефективного управління регіональним розвитком у системі державної регіональної політики / Бучнєв М. М., Івченко Є. А., Держак Н. О., Моргачов І. В. // Modern Economics. - 2021. - № 25(2021). - С. 33-39.
Abstract: У статті досліджено управління регіональним розвитком у системі державної регіональної політики на різних рівнях, яке становить прерогативу функціонального управління регіоном. Державна регіональна політика дозволяє розглянути склад підсистем регіону на основі теорії організації, може слугувати основою для системного аналізу регіону в залежності від масштабу управління, виробничого потенціалу, складу населення та ринкової інфраструктури. Розглянуто та виявлено основу регіонального планування, обґрунтовано формування його цілей і критеріїв. Стратегія розвитку регіону повинна базуватися на теорії програмно-цільового управління та передбачати постановку стратегічних і тактичних цілей, а також критеріїв їх досягнення – кількісних показників, що визначають міру або склад оцінки досягнення мети порівнянні з іншими можливими варіантами розвитку регіону.
Description: Управління регіональним розвитком у системі державної регіональної політики на різних рівнях становить прерогативу функціонального управління регіоном. Вона дозволяє розглянути склад підсистем регіону на основі теорії організації, може слугувати основою для системного аналізу регіону в залежності від масштабу управління, виробничого потенціалу, складу населення та ринкової інфраструктури. Основою регіонального планування є обґрунтоване формування його цілей і критеріїв. Стратегія розвитку регіону повинна базуватися на теорії програмно-цільового управління та передбачати постановку стратегічних і тактичних цілей, а також критеріїв їх досягнення – кількісних показників, що визначають міру або склад оцінки досягнення мети у порівнянні з іншими можливими варіантами розвитку регіону.
URI: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4032
Appears in Collections:Івченко Євген Анатолійович
Бучнєв Максим Михайлович
Статті / Інститут економіки і управління
Моргачов Ілля Вікторович
Держак Наталія Олександрівна

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Buchniev 2021 стаття.pdf464,13 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.