Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/896
Название: Технічні науки в Україні: погляд у майбутнє
Дата публикации: 2016
Издательство: СНУ ім. В.Даля
Библиографическое описание: Технічні науки в Україні: погляд у майбутнє: збірник тез наукових доповідей інтернет-конференції м. Сєвєродонецьк, 27-28 квітня 2016 р. – Сєвєродонецьк: вид-во СНУ ім. В. Даля, 2016. – 112 с.
Описание: До електронного збірника увійшли матеріали доповідей, поданих на Всеукраїнську інтернет-конференцію студентів, аспірантів та молодих учених «Технічні науки в Україні: погляд у майбутнє», яка організована та проведена кафедрою електромеханіки, метрології та приладів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) при підтримці Державного підприємства «Луганський регіональний науково- виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (м. Лисичанськ). Інтернет-конференція присвячена 25-річчю незалежності України. Електронне наукове видання містить результати досліджень студентів, аспірантів та молодих учених в наступних галузях знань: метрологія та інформаційно-вимірювальні технології; електроніка та приладобудування; електротехніка та електромеханіка; автоматизація та інтелектуалізація проектування технічних систем; прилади і методи технологічного контролю.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.snu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/896
Располагается в коллекциях:Технічні науки в Україні: погляд у майбутнє

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Технічні науки в Україні_погляд у майбутнє.pdf1,93 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.