Технічні науки в Україні : погляд у майбутнє : збірник тез наукових доповідей інтернет-конференції м. Сєвєродонецьк, 27-28 квітня 2016 р.

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2016
Автори
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
СНУ ім. В. Даля
Анотація
Опис
До електронного збірника увійшли матеріали доповідей, поданих на Всеукраїнську інтернет-конференцію студентів, аспірантів та молодих учених «Технічні науки в Україні: погляд у майбутнє», яка організована та проведена кафедрою електромеханіки, метрології та приладів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) при підтримці Державного підприємства «Луганський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (м. Лисичанськ). Інтернет-конференція присвячена 25-річчю незалежності України. Електронне наукове видання містить результати досліджень студентів, аспірантів та молодих учених в наступних галузях знань: метрологія та інформаційно-вимірювальні технології; електроніка та приладобудування; електротехніка та електромеханіка; автоматизація та інтелектуалізація проектування технічних систем; прилади і методи технологічного контролю.
Ключові слова
Бібліографічний опис
Технічні науки в Україні : погляд у майбутнє : збірник тез наукових доповідей інтернет-конференції м. Сєвєродонецьк, 27-28 квітня 2016 р. – Сєвєродонецьк : вид-во СНУ ім. В. Даля, 2016. – 112 с.