Технічні науки в Україні : погляд у майбутнє : збірник тез наукових доповідей інтернет-конференції м. Сєвєродонецьк, 27-28 квітня 2016 р.

Loading...
Thumbnail Image

Date

2016

Authors

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

СНУ ім. В. Даля

Abstract

Description

До електронного збірника увійшли матеріали доповідей, поданих на Всеукраїнську інтернет-конференцію студентів, аспірантів та молодих учених «Технічні науки в Україні: погляд у майбутнє», яка організована та проведена кафедрою електромеханіки, метрології та приладів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) при підтримці Державного підприємства «Луганський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (м. Лисичанськ). Інтернет-конференція присвячена 25-річчю незалежності України. Електронне наукове видання містить результати досліджень студентів, аспірантів та молодих учених в наступних галузях знань: метрологія та інформаційно-вимірювальні технології; електроніка та приладобудування; електротехніка та електромеханіка; автоматизація та інтелектуалізація проектування технічних систем; прилади і методи технологічного контролю.

Keywords

Citation

Технічні науки в Україні : погляд у майбутнє : збірник тез наукових доповідей інтернет-конференції м. Сєвєродонецьк, 27-28 квітня 2016 р. – Сєвєродонецьк : вид-во СНУ ім. В. Даля, 2016. – 112 с.