Розвиток будівництва та житлово-комунального господарства в сучасних умовах : матеріали V Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції , 02 грудня 2021 р., м. Сєвєродонецьк

Loading...
Thumbnail Image

Date

2021

Authors

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

СНУ ім. В. Даля

Abstract

Description

У збірнику представлені матеріали V Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Розвиток будівництва та житлово-комунального господарства в сучасних умовах», яка відбулась – 02 грудня 2021 р. в м. Сєвєродонецьк. Наведені актуальні дослідження за напрямами: міське будівництво та житлово-комунальне господарство; містобудування та територіальне планування; промислове та цивільне будівництво; ресурсозберігаючі технології в будівництві; проблеми регіонального розвитку. Матеріали збірника призначені для науково-технічних працівників в галузі промислового та цивільного будівництва, міського будівництва та господарства, підприємств житлово-комунального господарства, наукових організацій, викладачів та науковців вищих навчальних закладів, аспірантів і студентів з метою формування перспективних науково-технічних і технологічних розробок і інноваційних проектів у сфері будівництва та житлово-комунального господарства, підвищення рівня наукового інформаційного обміну та підготовки наукових кадрів. Матеріали в збірнику друкуються мовою оригіналу в редакції авторів.

Keywords

Citation

Розвиток будівництва та житлово-комунального господарства в сучасних умовах : матеріали V Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції , 02 грудня 2021 р., м. Сєвєродонецьк / гол. ред. Г. О. Татарченко. – Сєвєродонецьк : СНУ ім. В. Даля, 2021. - 99 с.