Розвиток будівництва та житлово-комунального господарства в сучасних умовах : матеріали V Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції , 02 грудня 2021 р., м. Сєвєродонецьк

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2021
Автори
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
СНУ ім. В. Даля
Анотація
Опис
У збірнику представлені матеріали V Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Розвиток будівництва та житлово-комунального господарства в сучасних умовах», яка відбулась – 02 грудня 2021 р. в м. Сєвєродонецьк. Наведені актуальні дослідження за напрямами: міське будівництво та житлово-комунальне господарство; містобудування та територіальне планування; промислове та цивільне будівництво; ресурсозберігаючі технології в будівництві; проблеми регіонального розвитку. Матеріали збірника призначені для науково-технічних працівників в галузі промислового та цивільного будівництва, міського будівництва та господарства, підприємств житлово-комунального господарства, наукових організацій, викладачів та науковців вищих навчальних закладів, аспірантів і студентів з метою формування перспективних науково-технічних і технологічних розробок і інноваційних проектів у сфері будівництва та житлово-комунального господарства, підвищення рівня наукового інформаційного обміну та підготовки наукових кадрів. Матеріали в збірнику друкуються мовою оригіналу в редакції авторів.
Ключові слова
Бібліографічний опис
Розвиток будівництва та житлово-комунального господарства в сучасних умовах : матеріали V Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції , 02 грудня 2021 р., м. Сєвєродонецьк / гол. ред. Г. О. Татарченко. – Сєвєродонецьк : СНУ ім. В. Даля, 2021. - 99 с.