Розвиток будівництва та житлово-комунального господарства в сучасних умовах : матеріали ІV Всеукр. наук.-практ. інтернет-конф, 4-5 листопада 2020 р., м. Сєвєродонецьк

Loading...
Thumbnail Image

Date

2020

Authors

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

СНУ ім. В. Даля

Abstract

Description

У збірнику представлені матеріали ІV Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Розвиток будівництва та житлово-комунального господарства в сучасних умовах», яка відбулась 4 – 5 листопада 2020 р. в м. Сєвєродонецьк. Наведені актуальні дослідження за напрямами: міське будівництво та житлово-комунальне господарство; містобудування та територіальне планування; промислове та цивільне будівництво; ресурсозберігаючі технології в будівництві; проблеми регіонального розвитку. Матеріали збірника призначені для науково-технічних працівників в галузі промислового та цивільного будівництва, міського будівництва та господарства, підприємств житлово-комунального господарства, наукових організацій, викладачів та науковців вищих навчальних закладів, аспірантів і студентів з метою формування перспективних науково-технічних і технологічних розробок і інноваційних проектів у сфері будівництва та житлово-комунального господарства, підвищення рівня наукового інформаційного обміну та підготовки наукових кадрів. Матеріали в збірнику друкуються мовою оригіналу в редакції авторів. This conference is presented within the project RESPONSE, which has received funding from the European Union's Horizon 2020 Framework Programme.

Keywords

Citation

Розвиток будівництва та житлово-комунального господарства в сучасних умовах : матеріали ІV Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції; 4-5 листопада 2020 р., м. Сєвєродонецьк / гол. ред. Г.О. Татарченко. – Сєвєродонецьк : СНУ ім. В. Даля, 2020.- 93 с.