Леся Українка в національному та європейському контексті : збірник тез студентської конференції до 150-річчя від дня народження Лесі Українки

Loading...
Thumbnail Image

Date

2021

Authors

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

СНУ ім. В. Даля

Abstract

Description

Збірник містить матеріали студентської конференцій “Леся Українка в національному та європейському контексті”, що відбулася в лютому 2021 р. Тези доповідей присвячені актуальним проблемам українського літературного дискурсу щодо життя та творчості Лесі Українки – дослідження лінгвокультурологічного аспекту творів поетеси, її педагогічних, громадянських поглядів в національному та європейському контексті. Видання розраховане на філологів, студентів, науковців та усіх, хто цікавиться творчістю й непересічною постаттю Лесі Українки. Відповідальність за зміст матеріалів і правильність цитування несуть автори.

Keywords

Citation

Леся Українка в національному та європейському контексті : збірник тез студентської конференції до 150-річчя від дня народження Лесі Українки (25 лютого 2021 р., м. Сєвєродонецьк) / ред. кол. : Г. П. Бондаренко, В. Ю. Пустовіт. – Сєвєродонецьк : вид-во СНУ ім. В. Даля, 2021. – 83 с.