Леся Українка в національному та європейському контексті : збірник тез студентської конференції до 150-річчя від дня народження Лесі Українки

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2021
Автори
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
СНУ ім. В. Даля
Анотація
Опис
Збірник містить матеріали студентської конференцій “Леся Українка в національному та європейському контексті”, що відбулася в лютому 2021 р. Тези доповідей присвячені актуальним проблемам українського літературного дискурсу щодо життя та творчості Лесі Українки – дослідження лінгвокультурологічного аспекту творів поетеси, її педагогічних, громадянських поглядів в національному та європейському контексті. Видання розраховане на філологів, студентів, науковців та усіх, хто цікавиться творчістю й непересічною постаттю Лесі Українки. Відповідальність за зміст матеріалів і правильність цитування несуть автори.
Ключові слова
Бібліографічний опис
Леся Українка в національному та європейському контексті : збірник тез студентської конференції до 150-річчя від дня народження Лесі Українки (25 лютого 2021 р., м. Сєвєродонецьк) / ред. кол. : Г. П. Бондаренко, В. Ю. Пустовіт. – Сєвєродонецьк : вид-во СНУ ім. В. Даля, 2021. – 83 с.