Сучасні технології в науці та освіті : матеріали Другої міжнародної науково-практичної конференції, 5‒7 березня 2019 р., м. Сєвєродонецьк

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2019
Автори
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
СНУ ім. В. Даля
Анотація
Опис
У збірнику представлені матеріали Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні технології в науці та освіті», яка проходила з 5 по 7 березня 2019 р. в м. Сєвєродонецьк. Представлено актуальні дослідження за напрямами: інновації у будівництві та архітектурі; комп’ютерні науки, інженерія та кібербезпека; міжнародна економіка та туризм: глобалізація, регіональний розвиток, управління підприємством, інтелектуальні і когнітивні технології; сучасні проблеми прикладної фізики та інженерії; професійна комунікація в сучасному інформаційному суспільстві. Матеріали збірника можуть бути використані викладачами і науковцями вищих навчальних закладів, науково-технічними працівниками, аспірантами та студентами. Матеріали в збірнику друкуються мовою оригіналу. Статті прорецензовано членами редакційної колегії.
Ключові слова
Бібліографічний опис
Сучасні технології в науці та освіті : матеріали Другої міжнародної науково-практичної конференції, 5‒7 березня 2019 р., м. Сєвєродонецьк / гол. ред. О. І. Рязанцев. – Сєвєродонецьк : Вид-во СНУ ім. В. Даля, 2019. – 216 с.