Розвиток будівництва та житлово-комунального господарства в сучасних умовах : матеріали VI Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції, 02 листопада 2023 р., м. Київ

Loading...
Thumbnail Image

Date

2023

Authors

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

СНУ ім. В. Даля

Abstract

Description

У збірнику представлені матеріали VI Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Розвиток будівництва та житлово-комунального господарства в сучасних умовах», яка відбулась 02 листопада 2023 р. в м. Київ. Наведені актуальні дослідження за напрямами: відновлення та відбудова зруйнованих міст, інформаційне моделювання в будівництві, містобудування та територіальне планування, промислове та цивільне будівництво, ресурсозберігаючі технології в будівництві, транспорт і логістика проблеми та рішення. Матеріали збірника призначені для науково-технічних працівників в галузі промислового та цивільного будівництва, міського будівництва та господарства, підприємств житлово-комунального господарства, наукових організацій, викладачів та науковців вищих навчальних закладів, аспірантів і студентів з метою формування перспективних науково-технічних і технологічних розробок і інноваційних проектів у сфері будівництва та житлово-комунального господарства, підвищення рівня наукового інформаційного обміну та підготовки наукових кадрів. Матеріали в збірнику друкуються мовою оригіналу в редакції авторів.

Keywords

Citation

Розвиток будівництва та житлово-комунального господарства в сучасних умовах : матеріали VI Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції, 02 листопада 2023 р., м. Київ / гол. ред. Г.О. Татарченко ; М-во освіти і науки України, Луган. обл. держ. адмін., Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля [та ін.]. – Київ : СНУ ім. В. Даля, 2023. – 272 с.