Методичні вказівки до виконання практичних робіт з дисципліни «Основи наукових досліджень на автомобільному транспорті» (для здобувачів вищої освіти всіх форм навчання, що навчаються за спеціальністю 275 – «Транспортні технології (за видами)» за ОПП «Транспортні технології на автомобільному транспорті»)

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2022
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
СНУ ім. В. Даля
Анотація
Опис
Наведені приклади рішень для виконання задач з дисципліни "Основи наукових досліджень на автомобільному транспорті" (для здобувачів вищої освіти всіх форм навчання, що навчаються за спеціальністю 275 – «Транспортні технології (за видами)» за ОПП «Транспортні технології на автомобільному транспорті»).
Ключові слова
Бібліографічний опис
Методичні вказівки до виконання практичних робіт з дисципліни «Основи наукових досліджень на автомобільному транспорті» (для здобувачів вищої освіти всіх форм навчання, що навчаються за спеціальністю 275 – «Транспортні технології (за видами)» за ОПП «Транспортні технології на автомобільному транспорті») [Електронний ресурс] / СНУ ім. В. Даля ; уклад. : І. О. Кириченко, А. Р. Штиков. – Київ : СНУ ім. В. Даля, 2022. – 24 с.